Vyhledávání


Hledaná slova:


Online podpora 24/7

telefon:
775 566 383
email:
podpora@webdomena.cz

Klikněte zde a budete spojeni

Pondělí, 19.04.2021

E-Mail

Co je to?

Písmenko E znamené electronic = elektronická a mail znamená pošta. Každý email má svého odesílatele a příjemce. E-mailová adresa se zkládá ze 2 základních částí (před zavináčem a za zavináčem).

To co je před zavináčem určuje uživatele a to za zavináčem doménu. Příklad: novak@webdomena.cz

Typická ukázka jméno pracovníka ve firmě webdomena.cz (novak = jméno a webdomena.cz = doména, v našem případě název firmy).

Co potřebujete k vlastnímu emailu?

V první řadě doménu, kde svůj emailový účet budete mít. Existuje několik možností:

  • Freemail: existují společnosti, které vám dají emalovou schránku zadarmo, ale vy si můžete zvolit pouze jméno, takže používáním tohoto emailu spíše děláte reklamu někomu jinému.
  • Vlastní doména: Sám si vyberete jméno a doménu.

Například, jsteli podnikatel, tak pro zákazníka bude lepší pohledu zapamatovatelnosti v praxi mít e-mailovou adresu novak@webdomena.cz než jmeno.mojefirma@freemail.cz

Co všechno potřebuju znát, abych s ním mohla pracovat?

Když už budete mít vytvořený email, tak pro práci s ním budete potřebovat e-mailovou adresu (novak@webdomena.cz) a heslo pro přístup. Existují programy, které když si jednou nastavíte, tak už si heslo potom nemusíte pamatovat (více o tomto najdete zde)

Co se dá emailem posílat

Pomocí emailů se dá dnes již posílat prakticky cokoliv. Texty, fotky, zvuky, videa, vše má limit a tím je maximální velikost odeslané přílohy a velikost schránky (jednotky jsou MB – megabajty, zkráceně mega). U nás si můžete velikost můžete velikost emailové schránky nastavit v rozmezí 1MB-5000MB (v případě, že jste již tento prostor nevyužily něčím jiným). Výchozí nastavení je 200MB, což je pro normální pracovní korespondenci dostačující.

Nabídka hostingu

5GB za 999,- Kč

Důležité odkazy

Novinky, stalo se ...

23.05.2011 - Nové ceny akčních domé
Máme pro Vás akci letních akčních domén CZ a EU

03.09.2010 - Přesun na nový server
Za účelem zvýšení kvality našich služeb jsme začali přesouvat všechny naše klienty na nový server. Účelem tohoto přesunu je zvýšení kvality a stability našich služeb. Převod klientů bude probíhat postupně. Pokud narazíte na problém s poštou, určitě nás neváhejte ihned kontaktovat na telefonním čísle 775 383 891. Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci, Vaše Webdoména.

01.06.2010 - Tiskové prohlášení
Připravujeme pro Vás tiskové prohlášení k masivním útokům, které naše společnost zaznamenala vůči některým našim klientům.

Zvyšte návštěvnost svého webu

Doporučujeme k návštěvěCopyright (c) WebDoména.cz | All rights reserved. | Created by internet-studio.cz | Odkazy